Wiadomości z Rybnika

Dystrybutory wody do firmy, biura i szkoły

  • Dodano: 2021-03-10 15:00

Dystrybutor wody to powszechne urządzenie, które często spotykamy w miejscach publicznych, takich jak: szkoły, przechodnie czy hotele, ale także stanowią one ważny element np. w firmach. Niezbędne dla naszego zdrowia jest codzienne spodziewanie odpowiedniej ilości wody. Dystrybutory do wody to wygodny sposób na jej dostarczenie, a tym samym mniej produkcji plastiku i brak konieczności dźwigania ciężkich butelek ze sklepu. Urządzenie możemy zamontować w swoim własnym domu i tym zyskać dostęp do nieograniczonej ilości wody. Ponadto urządzenia firmy Borg&Overstrom nie posiadają plastikowego zbiornika na wodę. Dystrybutory wody bezbutlowe dostarczą Ci zawsze świeżą i krystalicznie czystą wodę.

Dystrybutor Borg&Overstrom B4 

Borg&Overstrom to dystrybutor idealny jeśli nie posiadasz wystarczająco dużo przestrzeni. Model ten można zamontować na blacie - jest to idealne rozwiązanie do domu lub biura. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w filtr marki 3M, który oczyszcza wodę z chloru, osadu, kamienia, benzenu, toksafenu oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Pomimo małych rozmiarów urządzenie jest bardzo wydajne - 35 l/h dla wody zimnej, 6 l/h dla wody gorącej, 100 l/h dla wody gorącej. Za pomocą systemu Direct Chill woda chłodzona jest na bieżąco. Brak zbiornika sprawia, że zawsze mamy dostęp do świeżej wody. Duże, plastikowe zbiorniki na wodę przyczyniają się do rozwoju bakterii i innych szkodliwych drobnoustrojów.

Wystarczy jeden przycisk 

Aby nalać wodę wystarczy tylko przycisnąć i przytrzymać odpowiednią ikonkę. Korzystanie z dystrybutora Borg&Overstrom B4 jest bardzo proste i intuicyjnie. Urządzeniem sterujemy za pomocą panelu dotykowego, na którym znajdują się trzy przyciski. Każdy z nich jest oznaczony za pomocą charakterystycznego rysunku. Ilość nalanej wody zależna jest od tego jak długo będziemy trzymać przycisk. Wszystkie dystrybutory Borg&Overstrom posiadają laboratoryjny certyfikat, który w 99,999% potwierdza, że urządzenia podczas opuszczania zakładu produkcyjnego nie zawierają bakterii.

Woda gazowana czy w temperaturze pokojowej? 

Dystrybutor Borg&Overstrom B4 możemy nabyć w dwóch wariantach. W każdym z modeli znajdziemy wodę zimną i gorącą. Warianty urządzenia różnią się w zależności czy wolimy wersję z wodą w temperaturze pokojowej czy wodę gazowaną. Dzięki dystrybutorowi Borg&Overstrom B4 zyskujemy dostęp do zawsze świeżej wody. Fanom bąbelków szczególnie spodoba się opcja wody gazowanej. Zastosowany w produkcie unikalny system sprężania gazu sprawia, że bąbelki w napoju utrzymują się o wiele dłużej. Decydując się na wariant z wodą gazowaną, należy pamiętać o konieczności wyposażenia się dodatkowo w butlę z gazem. Dystrybutor Borg&Overstrom B4 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej.

Podsumowanie - Dystrybutor wody Borg&Overstrom B4 

Dystrybutor Borg&Overstrom B4 to urządzenie, które dostarcza krystalicznie czystą wodę w różnej postaci. W zależności od wybranego wariantu zyskujemy wodę: zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej albo zimną, gorącą i gazowaną. Brak magazynowania wody w zbiorniku daje nam pewność, że woda do nas dostarczana jest czysta i świeża. Jest to zatem produkt z wysokim poziomem higieniczności. Ponadto urządzenie można zamontować na blacie w kuchni, więc nie zajmie dużo miejsca.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.