Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Dyson Airblade Tap suszarka do rąk w baterii umywalkowej

  • Dodano: 2017-12-22 11:45

Dyson Airblade Tap to nowoczesna technologia pozwalająca na suszenie rąk bezpośrednio przy baterii umywalkowej. W sprzedaży są dostępne trzy modele: model wysoki oraz model niski, montowane bezpośrednio do blatu, na którym znajduje się umywalka, a także model ścienny, przystosowany do montażu na pionowej powierzchni.

Minimalistyczny, surowy wręcz design produktów dodaje pomieszczeniu nowoczesności i klasy, a jego wysoka funkcjonalność pozwala na utrzymanie wysokiego standardu zachowania higieny oraz łatwego utrzymania porządku. Suszenie rąk bez odchodzenia od umywalki sprawia, że unikamy kapania wody z dłoni na podłogę.

Wygląd, inspiracje

Nowatorski i przemyślany wygląd suszarki do rąk czyni ją niezwykle atrakcyjną wizualnie dla każdego, kto korzysta z przestrzeni, w którym jest zamontowana. Wykorzystane do jej produkcji surowce charakteryzują się nie tylko wysoką odpornością na zanieczyszczenia, korozję, potencjalne akty wandalizmu, ale także dodają jej widocznej solidności i surowości, która kojarzy się z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Inspiracją do stworzenia takiego produktu jest klasyczna bateria łazienkowa oraz pragnienie maksymalizacji funkcjonalności wnętrza przy utrzymaniu minimalistycznego wyglądu i doskonałych parametrów. Estetyka wyznawana przez producenta suszarki Airblade Tap jest doceniana również przez czołowe i powszechnie znane marki na świecie, które wykorzystują te suszarki w swoich przestrzeniach publicznych.

Działanie i cena

W urządzeniu zastosowano liczne szczeliny o szerokości 0, 8 mm., z których pod odpowiednim ciśnieniem wydobywa się aż do 35 litrów powietrza na sekundę. Osiągają one wtedy przybliżoną prędkość 690 kilometrów na godzinę, precyzyjnie ściągając krople wody z dłoni, tym samym błyskawicznie je osuszając. W porównaniu z innymi modelami, nie zostawia mokrych przestrzeni na rękach, ograniczając tym samym namnażanie się bakterii. Są przy tym o wiele cichsze niż klasyczne suszarki do rąk innych producentów. Czas, który jest potrzebny do całkowitego wysuszenia mokrych dłoni wynosi zaledwie dwanaście sekund - i jest do świetny wynik w porównaniu z innymi suszarkami dostępnymi obecnie na rynku. Cena w sklepie z suszarkami do rąk Higieniczny.pl modelu Dyson Airblade Tap zaczyna się od 5600 zł netto.

Filtry

Zamontowany w urządzeniu wysoce specjalistyczny filtr HEPA wychwytuje 99, 99% bakterii i wirusów z powietrza, którego używa do wysuszenia mokrych dłoni. Dzięki temu mamy pewność, że nasze ręce nie są narażone na bezpośredni kontakt ze szkodliwymi oraz chorobotwórczymi zarazkami i po umyciu rzeczywiście są wolne od zanieczyszczeń. Wielowarstwowy filtr HEPA skutecznie oraz precyzyjnie usuwa wszelkie kłaczki i włókna, a także cząsteczki o wielkości nawet 0, 1 mikrona.

Oszczędność na każdym poziomie

Standardowe metody suszenia rąk stosowane w ogólnodostępnych toaletach: ręczniczki papierowe czy klasyczne suszarki naścienne zajmują o wiele więcej cennego miejsca. Dzięki zamontowaniu Dyson Airblade Tap nie tylko ulepszamy, ale także oszczędzamy przestrzeń, którą możemy wykorzystać w inny, korzystny dla nas sposób: zamontowanie dodatkowej umywalki i tym podobne czynności. Stałe koszty eksploatacji przestrzeni łazienkowej także ulegną zmianie na lepsze po zamontowaniu w niej nowoczesnej suszarki. W ciągu roku obniżymy je aż do 98% w zestawieniu z korzystaniem z jednorazowych ręczników papierowych oraz do 80% w porównaniu z wybranymi modelami suszarek do rąk innych producentów. To bardzo dużo. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele kosztuje nas nieustanne uzupełnianie oraz utylizacja papierowych ręczników lub też jak duży pobór prądu charakteryzuje suszarki do rąk starszych generacji. Jednorazowy wydatek na zakup świetnej klasy, elegancko wyglądającego i świetnie sprawującego się urządzenia to inwestycja w obniżenie comiesięcznych kosztów stałych.

Ochrona środowiska

Każde działanie, jakie podejmujemy, ma realny wpływ na degradację naturalnego środowiska, które nas otacza. Dzięki zastosowanym technologiom oraz świadomym rozwiązaniom producenta, suszarki Dyson Airblade Tap mają o połowę niższy wpływ na środowisko naturalne niż inne suszarki. Wysokiej jakości surowce oraz niezwykła precyzja wykonania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracę urządzenia. Brak konieczności wymiany zużytych eksploatacją elementów oraz niższe zapotrzebowanie na energię elektryczną w porównaniu z innymi modelami suszarek przy zachowaniu świetnej wydajności powoduje, że korzystając z tego urządzania, ograniczamy powstawanie śladu węglowego na naszej planecie. Rezygnując przy tym z jednorazowych ręczników papierowych, minimalizujemy powstawanie odpadów, które zalegają na wysypiskach i przyczyniają się do zatrucia środowiska. Krótki czas suszenia rąk - zaledwie dwanaście sekund, powoduje, że krócej jesteśmy w łazience - zwiększa więc przepustowość danych pomieszczeń, tym samym pozwalając na efektywniejsze je wykorzystanie przez większą liczbę osób. Z tych wszystkich powodów ta suszarka jest często wybierana przez architektów i projektantów nowoczesnych przestrzeni toaletowych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.