Wiadomości z Rybnika

Domki ogrodowe w nowej odsłonie - wywiad ze specjalistą

  • Dodano: 2020-06-29 15:00, aktualizacja: 2020-06-30 19:37

Jak stworzyć swoją własną przestrzeń do relaksu w ogrodzie? Dobrym rozwiązaniem są nowoczesne domki ogrodowe, urzekające swym designem i funkcjonalnością. O zaletach drewnianych domków opowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor firmy Eko Architektura.

Designerski i funkcjonalny domek ogrodowy

Dlaczego warto wybrać nowoczesny domek ogrodowy?

Designerski domek ogrodowy to coś więcej niż tylko niewielki budynek gospodarczy. W takim obiekcie można bez trudu urządzić przestrzeń do codziennego relaksu, w której znajdą się wygodne meble wypoczynkowe, sprzęty AGD, a nawet cały panel kuchenny. Zatem niepozorny domek w ogrodzie może posłużyć jako miejsce do odpoczynku, domek dla gości, miejsce do realizacji swojego hobby czy też luksusowy domek nad basenem. Nasze domki ogrodowe są wyposażone w jakościowe, dobrze uszczelnione drzwi i okna, dlatego obiekt przypomina miniaturowy dom mieszkalny czy letniskowy. W dodatku przeszklenia prezentują się doskonale w zestawieniu z drewnem! Drewno jest zresztą surowcem idealnym, gdy chodzi o tego typu budowle. Nie chodzi tylko o niskie koszty, ale również właściwości drewna, które wydziela relaksujące olejki eteryczne. A to tylko jedna z zalet tego materiału budowlanego.

Jakie są więc kolejne zalety drewnianych domków?

Jedną z najważniejszych zalet jest krótki czas montażu. Montażu, ponieważ o typowej budowie nie ma tutaj mowy. Domki z drewna można złożyć samodzielnie, co jest świetną zabawą dla całej rodziny. Montaż małego domu może zająć jeden dzień! W przeciwieństwie do budowy tradycyjnej, wykończenia nie są konieczne - wpływa to również na obniżenie kosztów. Kolejnego dnia można już wyposażyć domek w meble i sprzęty, a następnego wypocząć w jego wnętrzu. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnej konstrukcji i drewna o odpowiednim poziomie wilgotności obiekt odznacza się trwałością. To domek ogrodowy, w którym można schronić się zarówno latem, jak i zimą czy jesienią. Drewno o odpowiednim poziomie wilgotności oddaje wilgoć, gdy powietrze jest zbyt suche i pochłania ją, kiedy jest nazbyt wilgotne. Dzięki temu zarówno samo drewno, jak i powietrze wewnątrz jest optymalnie wilgotne. Kolejną zaletą jest antystatyczność. Na drewnie nie osiada kurz, dlatego sprzątanie jest bardzo ułatwione. 

Domki ogrodowe firmy Eko Architektura 

Dlaczego warto wybrać właśnie domki Eko Architektury?

Przede wszystko oferujemy domki ogrodowe wysokiej jakości, a to jest moim zdaniem najważniejsze. Kolejne zalety to:

  • niska cena,
  • bezproblemowa dostawa i montaż,
  • możliwość realizacji projektów indywidualnych,
  • szeroki wybór.

Warto pamiętać, że nasze ceny są najniższe w branży, co regularnie sprawdzamy. Gdy klient natrafi na ofertę bardziej opłacalną niż nasza - zmieniamy cennik! Chodzi o relację jakości względem ceny, która w naszym przypadku jest naprawdę zaskakująca. Oprócz domków ogrodowych oferujemy między innymi altany czy garaże, lecz również funkcjonalne domy całoroczne. Nasi klienci mogą liczyć na komfortowe warunki mieszkalne. Kolejną kwestią są dobre warunki gwarancji. Być może dlatego nasze domki drewniane cieszą się tak wielką popularnością. Eko Architektura jest obecnie liderem w branży!

Jak przebiega transport takiego domku?

Zapewniamy transport domku pod wskazany adres. Poszczególne elementy są gotowe do montażu - nie ma konieczności zastosowania dodatkowych elementów. Montaż może być przeprowadzony samodzielnie lub może zająć się nim nasza profesjonalna ekipa. Wszystko zależne jest od wielkości obiektu i stopnia skomplikowania projektu. Domki ogrodowe należą do tych uproszczonych konstrukcji. Do każdego domku dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.