Wiadomości z Rybnika

Dobry klimat w domu

  • Dodano: 2021-02-18 13:45

I rzecz nie tylko o miłej atmosferze w domu, ale o odpowiedniej temperaturze w zależności od warunków pogodowych. Klimatyzacja w domach prywatnych przestała bowiem już być symbolem luksusu, a stała się niemal niezbędnym elementem wyposażenia mieszkań, szczególnie dla mieszkańców miast.

Optymalna temperatura w domu wpływa bezpośrednio na samopoczucie domowników. Dlatego warto rozważyć montaż instalacji klimatyzacji oraz wentylacji. Usługa dostępna jest dla coraz większej ilości osób i naprawdę warto ją przemyśleć. Klimatyzatory świetnie sprawdzają się również w centrach handlowych i lokalach użytkowych, w budynkach użyteczności publicznej oraz w urzędach. Są niezbędne w wielu zakładach produkcyjnych, a także w budynkach przemysłowych, gdzie dobra wentylacja często ma kluczowe znaczenie.

Klimatyzacja Rybnik oferuje zarówno bezpłatną wycenę całego przedsięwzięcia, jak i fachową pomoc podczas montażu. Specjalnie przeszkoleni pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie sprawiają, że montaż klimatyzacji Rybnik jest szybką i prostą inwestycją. To w połączeniu z kompleksową obsługą wraz z całodobowym wsparciem dla klienta jest sporym ułatwieniem dla każdego, kto zdecyduje się na instalację klimatyzacji. W pakiecie całej usługi jest także obsługa pogwarancyjna. Na specjalistyczną pomoc można liczyć również w przypadku awarii lub przeglądu okresowego całego systemu klimatyzacji i wentylacji. Firma działa w obrębie całego województwa śląskiego.

Szeroka oferta - od montażu, przez serwis, po naprawę

Dostępne są nowoczesne rozwiązania, które łączą najnowsze technologie z estetyką. Montaż urządzenia nie musi więc być brutalną ingerencją w dotychczasowy ład. W ofercie są rozmaite klimatyzatory: ścienne, przypodłogowo-sufitowe, przenośne, kasetonowe, kanałowe, a także oczyszczacze powietrza. Szczególnie polecane są urządzenia firmy Daikin, cechujące się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale przede wszystkim wysoką wydajnością i klasą energetyczną A+++. W ofercie jednak nie brak i innych uznanych producentów. Rozwiązania są dostosowane do konkretnych pomieszczeń.

O montażu klimatyzacji najlepiej jest pomyśleć już w trakcie projektowania domu. Gdy jednak nie mieliśmy takiej możliwości, z powodzeniem da się ją zamontować także w domu już wykończonym. Istnieje możliwość zainstalowania urządzenia zewnętrznego, montowanego poza budynkiem wraz z jedną jednostką wewnętrzną (to tzw. split). Inną opcją jest zastosowanie rozwiązania typu multisplit, które obejmuje minimum dwie jednostki zewnętrzne podłączone do jednostki zewnętrznej.

Warto pamiętać, iż klimatyzatory służą nie tylko do ochładzania, ale także i do ogrzewania pomieszczeń, sprawdzą się więc jako urządzenia całoroczne.

Komentarze (1)    dodaj »

  • www.recool.pl

    "... wraz z całodobowym wsparciem dla klienta ..." - nie spotkałem się jeszcze z takim zobowiązaniem. Reakcja 24 / 48h to standard. Jeśli faktycznie znajdzie się ktoś (poza serwerowniami) gdzie urządzenie będzie naprawiane o 3:00 w nocy, to mogłoby mieć to sen. Ale kibicuje :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.