Wiadomości z Rybnika

Dlaczego warto wynająć biuro w Warsaw Hub?

 • Dodano: 2023-05-30 09:45

Ponieważ Warszawa jest nie tylko oficjalną, ale również biznesową stolicą Polski, to tutejszy rynek nieruchomości biurowych jest rozbudowany i zróżnicowany. Poszukując biura w ścisłym centrum Warszawy, nie sposób pominąć Warsaw Hub. Dlaczego warto wybrać właśnie ten adres?

Warsaw Hub – więcej niż doskonała lokalizacja

Biurowiec Warsaw Hub to nowoczesny obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie najbardziej rozpoznawalnych punktów stolicy – dworca kolejowego Warszawa Centralna czy Pałacu Kultury i Nauki. Mimo że prestiżowa lokalizacja (ul. Rondo Daszyńskiego) to jeden z atutów budynku, to wskazać można też inne zalety, które przemawiają za jego wyborem. 

Warsaw Hub – co wyróżnia obiekt:

 • bezpośrednie połączenie z metrem Rondo Daszyńskiego – z podziemi stacji metra można przejść do budynku, co jest bardzo wygodne dla pracowników;
 • nowoczesne rozwiązania – w budynku zastosowano szereg innowacyjnych technologii, w tym również rozwiązania mobilne;
 • pasaż handlowy – pracownicy Warsaw Hub i osoby z zewnątrz mogą w budynku zrobić zakupy lub zjeść posiłek w jednej z działających tu restauracji;
 • udogodnienia dla rowerzystów – dzięki zastosowanym rozwiązaniom obiekt jest przyjazny pracownikom, którzy do pracy przyjeżdżają rowerem;
 • hotel i centrum konferencyjne – dzięki swojej lokalizacji Warsaw Hub idealnie sprawdza się jako miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych.

Nowoczesna przestrzeń biurowa dla firm z różnych branż

W ramach Warsaw Hub oferowane są nowoczesne biura o łącznej powierzchni ponad 75 000 mkw. Wymienione powyżej udogodnienia w połączeniu z prestiżową lokalizacją sprawiają, że ten adres chętnie wybierają firmy z różnych branż. Aktualnymi najemcami Warsaw Hub są m.in. start-upy, korporacje i instytucje finansowe – firmy, które cenią sobie obecność w samym centrum biznesowej stolicy.

Warsaw Hub nie jest jednak przeznaczony wyłącznie dla dużych firm. Dzięki zaprojektowanej w przemyślany sposób przestrzeni w obiekcie jest też miejsce dla niewielkich organizacji, które do codziennej pracy potrzebują zaledwie 2-3 biurek. To właśnie biura serwisowane.

Biura serwisowane w Warsaw Hub

Biura serwisowane – w odróżnieniu od tradycyjnych biur – są już urządzone, zapewniają dostęp do mediów i można je wynajmować na dowolną liczbę dni. Inaczej mówiąc, w ich przypadku nie obowiązują długoterminowe umowy najmu. Takie rozwiązanie sprawia, że najemca płaci jedynie za przestrzeń, z której rzeczywiście korzysta.

Biura serwisowane – pozostałe zalety:

 • jedna faktura zamiast kilku;
 • możliwość powiększenia lub zmniejszenia wynajmowanej przestrzeni w dowolnym momencie umowy;
 • dostęp do usługi recepcji;
 • czynsz w umowie podany w PLN – zamiast w EURO;
 • dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i brak konieczności organizacji sprzątania biura we własnym zakresie.

Korzyści płynących z wyboru biura serwisowanego w Warsaw Hub jest jednak więcej – wspomnieć trzeba też o nowoczesnej przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wygodnej pracy. Nie powinno zatem dziwić, że ten budynek jest jednym z najpopularniejszych obiektów biurowych w stolicy.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.