Wiadomości z Rybnika

Dekoracje do pokoju Twojego dziecka

  • Dodano: 2018-11-06 11:15

Dziecięcy pokój to bardzo ważne miejsce. Przeznaczone jest nie tylko do spania, ale i zabawy, nauki czy po prostu zwykłego odpoczynku. Nie bez wątpienia pomieszczenie to powinno być zaaranżowane w taki sposób, by nie tylko spełniało określone mu zadania, ale i tworzyło miłą i przytulną atmosferę. Odpowiedzialne za nią będą między innymi ciekawe, wielobarwne dekoracje, które uczynią z dziecięcego pokoju prawdziwy raj.

Naklejki ścienne
Ściany wcale nie muszą być jednokolorowe, a tym samym nudne i mało efektowne. Monotonnym, idącym na łatwiznę rozwiązaniom mówimy stanowcze nie! Zamiast tego proponujemy ciekawą ozdobę w postaci naściennych naklejek. Taka dekoracja rozweseli każde smutne wnętrze. Kolorowe nalepki przykleić będzie można także na dziecięce mebelki.

Bawełniane kule
Każde wnętrze powinny być odpowiednio doświetlone. Pomieszczenie dodatkowo rozjaśnić mogą bawełniane podświetlane kule. To wyjątkowo atrakcyjna dekoracja, która nadaje wnętrzu prawdziwie niepowtarzalnego charakteru. Montaż takich kul to także świetna zabawa, w której może uczestniczyć nasza pociecha. Różnokształtne ozdoby rozmieszczać można w wybrany przez siebie sposób i w dowolnej kolejności. Kolorowe bawełniane kule to dekoracja, która doda uroku i magii każdemu dziecięcemu pokojowi.

Kolorowa girlanda
Ozdobna girlanda to doskonałe urozmaicenie dla pokoju każdego malucha. W ostatnim czasie stała się prawdziwym hitem w aranżacji dziecięcych czterech ścian. Kolorowe proporczyki rozwiesić można na ścianie, przewiesić nad łóżkiem czy w kąciku z zabawkami. Dekoracje tego typu wykorzystują również inne, różnokształtne elementy - motylki, gwiazdki, chmurki czy kwiatuszki... Wszystkie niezwykle delikatne i urocze.

Pościel
Niezależnie od wieku dziecka warto wybrać pościel dedykowaną dziecku. W obecnych czasach nie ma problemu z dostępnością wzorów i wspaniałych kolorów. Pościel można dopasować do pory roku, płci i preferencji dziecka. Szeroki wybór można znaleźć na https://babydeco.eu/pl/c/posciel-do-wozka-kolyski-lozka-ochraniacze-baldachimy/33.

Wzorzyste pudełka
Każdy dziecięcy pokoik to skupisko prawdziwych skarbów. Wszystkie najcenniejsze drobiazgi, z łatwością pomieszczą różnej wielkości pudła i pudełka. Kto jednak chowałby takie przedmioty w prostych, kartonowych boksach? Z pomocą pospieszą kolorowe papierowe pudełka, drewniane skrzyneczki bądź materiałowe pojemniki na dziecięce akcesoria. Każdy maluch znajdzie pośród nich z pewnością coś dla siebie.