Wiadomości z Rybnika

Butelki na wodę jako gadżety reklamowe w sezonie wakacyjnym

  • Dodano: 2023-08-02 10:00, aktualizacja: 2023-08-09 13:23

Butelki na wodę to gadżety reklamowe, z których szczególnie chętnie korzystamy latem. W tym roku temperatury za oknami są ekstremalnie wysokie, co prowadzi do konieczności ciągłego dbania o nawodnienie. W związku z tym mnóstwo osób sięga po napoje, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać te produkty w swojej promocji.

Butelki na wodę dla podróżników

Nie ma wątpliwości, że wakacje to czas podróży. Kierunki są naprawdę urozmaicone i mocno zależą od preferencji konkretnych osób. Jednak niezależnie od tego, gdzie wybierają się Twoi klienci, potrzebują zadbać o nawodnienie.
Kupowanie jednorazowych butelek z wodą, szczególnie w kurortach wakacyjnych, jest nieopłacalne. Wiąże się z dużymi kosztami, a te pieniądze można przecież wydać na dodatkowe atrakcje lub smaczne, regionalne jedzenie.
Rozwiązuj problemy swoich klientów, sprzedając lub wręczając im butelki na wodę. Te wielorazowe gadżety z logo Twojej firmy pozwolą im oszczędzić pieniądze oraz zadbać o swoje zdrowie. Dzięki temu będą kojarzyć Twoją organizację jako tą, która dba o dobro planety i swoich klientów. 

Akcesoria festiwalowe dla młodych osób

Lato to nie tylko czas rodzinnych wyjazdów i wycieczek. To również doskonała okazja do spędzenia czasu ze znajomymi na licznych festiwalach. Szczególny klimat, jaki panuje na miejscu, co roku przekonuje tysiące młodych osób do kupienia biletów.

Możesz wykorzystać tę okazję na kilka sposobów. Jeśli działasz w branży, która może wpisywać się w festiwalową otoczkę, sprzedawaj swoje butelki z logo firmy jako produkty na terenie festiwalu. Pamiętaj, że potrzebujesz do tego specjalnego pozwolenia oraz wykupienia swojego miejsca. Jednak taka okazja zdarza się bardzo rzadko, a inwestycja zwraca Ci się nawet kilkukrotnie.

Możesz również zorganizować w swoim sklepie specjalną akcję promocyjną związaną z festiwalami. Na tę okazję przygotuj rabaty dla klientów, a w gratisie dorzucaj do zamówienia butelkę na wodę z logo firmy i ciekawą grafiką, nawiązującą do wakacji.

Zwiększysz tym sposobem sprzedaż w swoim sklepie oraz podniesiesz jego popularność. Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, żeby skutecznie sprzedawać gadżety nawiązujące do festiwalowych koncertów.

Butelki reklamowe dla branży sportowej

Butelki reklamowe sprawdzają się również jako świetne gadżety reklamowe dla branży sportowej. Niezależnie, czy Twoją grupą docelową są zawodowcy, czy osoby początkujące. Masz szansę zabłysnąć w branży, jeśli tylko przygotujesz dla nich dobre i wygodne butelki, które mogą zabrać ze sobą na trening.

Wystarczy wysoka jakość materiału, zapewnienie, że można myć produkt w zmywarce i ciekawa grafika. Sportowcy szukają rozwiązań, które ułatwiają im treningi. Orzeźwiająca woda w oryginalnej butelce zdecydowanie do nich należy.

Gadżety z logo Twojej firmy pomocne w marketingu

Gadżety z logo Twojej firmy, takie jak butelki na wodę czy inne podobne produkty, doskonale sprawdzają się jako podbicie Twoich działań marketingowych. Dzięki nim docierasz do tych klientów, którzy być może do tej pory byli poza Twoim zasięgiem.

Pamiętaj tylko, że akcesoria reklamowe muszą być ciekawe, dobrze zrobione i wyróżniać się na rynku. Dlatego postaw na współpracę z firmą, która jest liderem na polskim rynku gadżetów reklamowych - Gift Design. Otrzymasz tutaj gwarancję pełnej satysfakcji oraz doskonałą obsługę klienta. Jeśli nie masz pewności czy butelki na wodę sprawdzą się w przypadku Twoich klientów, wystarczy, że do nich napiszesz. Otrzymasz pełną odpowiedź, która pomoże Ci podjąć właściwą decyzję dotyczącą gadżetów reklamowych dla Twojej branży.

Butelki na wodę jako gadżety reklamowe w sezonie wakacyjnym

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gosia

    Dla swoich pracowników też zamówiłam po butelce z logo firmy ze spiroprint. Teraz w okresie wakacyjnym nawadnianie się jest ważne wiec kazdy ma swoją butelkę i wody pod dostatkiem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.