Wiadomości z Rybnika

Bryczesy damskie – istotny element stroju jeździeckiego. Jakie wybrać? 

  • Dodano: 2021-10-28 08:15, aktualizacja: 2021-10-28 08:22

Wygodny strój jeździecki, to bardzo ważny element, który wpływa na jakość wykonywanych przez nas czynności. Źle dobrany może spowodować obtarcia, problemy z dostaniem się na siodło czy brak możliwości wykonywania określonych ruchów. Dobór bryczesów damskich nie należy do najtrudniejszych procesów, wystarczy tylko wiedzieć czego potrzebujemy. 

Jakie bryczesy damskie powinniśmy wybrać?

Bryczesy damskie, występują w dwóch rodzajach. Pierwszy, czyli bryczesy z pełnym lejem, należą do najbardziej uniwersalnych. Sprawdzą się świetnie we wszystkich rodzajach jeździectwa, poza tym, który wymaga od nas skoków. Są bowiem o wiele bardziej sztywne, dlatego też konieczne było powstanie drugiego rodzaju bryczesów, a mianowicie bryczesy z krótkim, kolanowym lejem. Ten fason, zapewnia nam większą swobodę ruchów. Wszystkie bryczesy łączy jedna bardzo ważna rzecz. Nie posiadają szwów od wewnętrznej strony. Dzięki temu, prawdopodobieństwo obtarć czy innych uszkodzeń jest praktycznie zerowe. Dobrze dobrane bryczesy damskie, powinny leżeć tak, jak nasze ulubione spodnie na co dzień. Bardzo ważne jest aby kończyły się przed kostką i dokładnie przylegały do ciała. W ten sposób, zapewnią nam pełną swobodę ruchów, która jest niezwykle ważna podczas jazdy i wykonywania określonych zadań. 

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w bryczesy damskie? 

Jeśli jesteśmy pewni swojego rozmiaru, bryczesy damskie warto kupować przez internet. Bardzo często zdarza się tak, że w sklepie internetowym produkty kosztują o wiele mniej niż stacjonarnie. Jednym z takich miejsc na internecie, jest strona https://konik.com.pl/. Jeśli zależy nam na stroju jeździeckim wysokiej jakości, jest to zdecydowanie miejsce warte naszej uwagi. Bryczesy zaprojektowane są tak, aby stwarzać wrażenie, że zupełnie nie mamy ich na sobie. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy łatwo dopasować je do reszty naszego stroju jeździeckiego. Większość z nich posiada również praktyczną kieszonkę zapinaną na zamek błyskawiczny. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.