Wiadomości z Rybnika

Aranżacja biur – jaki fotel biurowy wybrać?

  • Dodano: 2021-10-27 10:30

Wygodny fotel to obowiązkowa pozycja w każdym biurze. Korzystamy z nich kiedy mamy ochotę zasięgnąć chwili relaksu, korzystają z nich nasi goście. Poza tym, fotele po prostu prezentują się świetnie! W szczególności, jeśli są duże, miękkie i aż proszą aby na nich usiąść. Jaki fotel wybrać aranżując biuro? 

Jakie fotele warte uwagi możemy znaleźć na internecie? 

Rozglądając się za idealnym fotelem do biura, możemy natknąć się na wiele ciekawych pozycji. Większość z nich niestety jedynie prezentuje się dobrze, a sytuacja zmienia się diametralnie gdy na nich siadamy. Właśnie z tego powodu powstał ten artykuł. Jednymi z ciekawszych pozycji jeśli chodzi o fotele biurowe, które możemy znaleźć na internecie, są fotele marki Profim. Weźmy na przykład siedzisko o enigmatycznej nazwie October High, zaprojektowane przez brytyjskiego designera Hilarego Birkbecka. Jego monumentalność świetnie łączy się z minimalistycznymi wnętrzami, a pastelowy niebieski kolor sprawia, że wnętrze staje się o wiele bardziej przyjazne. Fotel biurowy marki Profim idealnie wpasuje się w przestrzeń kancelarii, hotelu, kawiarni czy naszego własnego mieszkania. Birkbeck oczywiście zadbał o to, aby fotel nie pozostał sam i stworzył również sofy. Dzięki temu, mamy możliwość stworzenia idealnego kompletu do wybranej przez nas przestrzeni. 

Aranżacja biur – dlaczego warto skorzystać z takich usług? 

Aranżacja biur zgodnie z wszelkimi zasadami ergonomiczności, często okazuje się trudniejsza niż nam by się wydawało. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu usługami. Jedną z nich możemy znaleźć na przykład tutaj https://noblestudio.pl/. Niestety, wciąż wielu właścicieli firm nie zwraca wystarczającej uwagi na dobrze zaaranżowane biuro, dlatego zdecydowanie warto zmienić tą sytuację. Miejsce pracy, które jest przyjazne zarówno dla oka jak i ciała, przyciągnie większą ilość dobrych pracowników, którzy będą chcieli zostać w firmie na dłużej, a wykonywane przez nich obowiązki będą przynosiły lepsze efekty. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.