Wiadomości z Rybnika

Zostawił rannych i uciekł

  • Dodano: 2016-02-09 10:45
W niedzielę rano, tuż za granicą Rybnika z Wilczą, doszło do wypadku drogowego. Kierujący audi podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 30-letni rybniczanin uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając rannych pasażerów.
 
 
W niedzielę rano, tuż za granicą Rybnika z Wilczą, doszło do wypadku drogowego. Obsługujący zdarzenie gliwiccy policjanci ustalili, że kierujący audi A6, kończąc manewr wyprzedzania, doprowadził do kolizji z wyprzedzanym volkswagenem, w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
 
 
Ranni zostali jego dwaj pasażerowie – 20 i 23-letni mieszkańcy Rybnika, natomiast kierujący po zdarzeniu wysiadł z auta i uciekł z miejsca wypadku. Rybniccy policjanci ruchu drogowego patrolując ulicę Rybnicką, zauważyli idącego poboczem mężczyznę, który posiadał obrażenia twarzy i pobrudzone krwią ubranie. Mundurowi wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że to poszukiwany sprawca wypadku.
 
 
30-letni rybniczanin został zatrzymany i przekazany gliwickim policjantom. Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie 0,7 promila alkoholu. Przyznał się do kierowania pojazdem. Jak się okazało rybniczanin nie posiadał prawa jazdy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również