Wiadomości z Rybnika

Zderzenie czołowe na ul. Góreckiego. Dwie osoby zabrane do szpitala!

  • Dodano: 2023-09-01 13:30

Policjanci z rybnickiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia, do którego doszło wczoraj, na ulicy Góreckiego w Rybniku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek ranny został 29-letni mężczyzna. Ruch na tym odcinku był przez blisko dwie godziny zablokowany.

Wypadek w Rybniku

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 15.00, na ulicy Góreckiego w Rybniku. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący chevroletem 29-leni mieszkaniec Rybnika, jechał w kierunku ulicy Rudzkiej i z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka kierującym fiatem, którym kierował 37-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego.

W wyniku tego zdarzenia, dwóch mężczyzn, kierujących osobówkami zostało zabranych do szpitala w Rybniku. Okazało się, że ogólnych obrażeń ciała doznał rybniczanin. Ruch na tym odcinku był przez blisko dwie godziny zablokowany.

Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo. Policjanci apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również