Wiadomości z Rybnika

Zakończono poszukiwania 57-letniego rybniczanina

  • Dodano: 2018-01-18 08:30, aktualizacja: 2018-01-18 08:40

Rybniccy policjanci zakończyli poszukiwania 57-letniego rybniczanina. Informację o miejscu przebywania zaginionego stróże prawa uzyskali od osoby, która rozpoznała go na zdjęciach opublikowanych na stronie internetowej rybnickiej komendy oraz w mediach. Dziękujemy osobie, która przyczyniła się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego.

Rybniccy policjanci poszukiwali 57-letniego mieszkańca Rybnika po tym, jak jego rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu. Mężczyzna 11 stycznia 2018 roku wyszedł z domu i od tego czasu nie kontaktował się z bliskimi. Mundurowi sprawdzali okoliczne szpitale, ośrodki, parki, dworce, przystanki i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Dodatkowo na stronie internetowej KMP w Rybniku oraz w środkach masowego przekazu, zamieszczony został komunikat ze zdjęciem zaginionego z informacją o jego poszukiwaniach.

Wczoraj po południu, do dyżurnego komendy zadzwoniła anonimowa osoba i powiedziała, że widziała poszukiwanego mężczyznę. Policjanci natychmiast sprawdzili tę informację. Okazało się, że to zaginiony 57-latek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również