Wiadomości z Rybnika

Zaginęła Dorota Heine

  • Dodano: 2018-08-13 14:00

Rybniccy policjanci poszukują zaginionej Doroty Heine. Kobieta po raz ostatni była widziana 7 sierpnia 2018 roku.

Osoby mające informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer (32) 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiona w dniu 7 sierpnia 2018 roku po północy wyszła z miejsca zamieszkania w Rybniku. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Zaginiona może poruszać się na rowerze damskim w kolorze czarnym z bagażnikiem i koszem.

RYSOPIS: wzrost około 174 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie proste koloru ciemny blond.

WIEK: 40 lat.

UBIÓR: kurtka przeciwdeszczowa koloru czarnego, szare spodnie, buty tenisówki koloru czerwonego, czapka z daszkiem koloru szarego.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Google NewsSubskrybuj Rybnicki.com z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również