Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Wpis do CEIDG bezpłatny

  • Dodano: 2016-08-18 11:15, aktualizacja: 2016-08-18 12:16
Szanowni Przedsiębiorcy, przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez Ministra Rozwoju są bezpłatne.
 
 
Dokonanie wpisu do CEIDG, zarówno w zakresie rozpoczęcia działalności, zmian, zawieszenia, wznowienia jaki jej zaprzestania jest wolne od opłat, a wszelkie oferty sugerujące dokonania jakiejkolwiek zapłaty są ofertami reklamowo-handlowymi nie mającymi żadnego związku z CEIDG.
 
 
Ministerstwo Rozwoju ostrzega, że na rynku funkcjonują firmy komercyjne przesyłające przedsiębiorcom oferty dokonania wpisu do prowadzonych przez siebie rejestrów. Wpis do tych rejestrów nie upoważnia do wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Polski. Ma on charakter czysto informacyjny czy reklamowy. Podanie przez przedsiębiorców swoich danych takim firmom, a także wniesienie ewentualnych opłat, jest całkowicie dobrowolne.
 
 
MR nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek spisów przedsiębiorców prowadzonych przez firmy komercyjne. Zalecamy przedsiębiorcom rozwagę przed podejmowaniem współpracy z firmami oferującymi odpłatne wpisy do komercyjnych rejestrów.

Najnowsze informacje z Rybnika w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.