Wiadomości z Rybnika

Właściciel Face 2 Face w Rybniku zatrzymani przez policję, klub zamknięty!

  • Dodano: 2021-02-08 12:45

Właściciel kluby Face2Face w Rybniku został w piątek, 5 lutego zatrzymany przez policję. Chodzi o właściciela lokalu, który od jakiegoś czasu jest otwarty w Rybniku mimo zakazów i obostrzeń.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Właściciel klubu Face 2 Face został dzisiaj (5.02) zatrzymany przez policję. Do zatrzymania doszło w rybnickiej komendzie policji w chwili, kiedy właściciel face 2 Face wraz z Michałem Wojciechowskim, szefem Strajku Przedsiębiorców przekazywał zapis nagrań z akcji policji w klubie, jaka miała miejsce 30 stycznia.

Zatrzymanie właściciela Face 2 Face wielu internautów oglądało na żywo – wizytę w komendzie policji relacjonowano bowiem na żywo na kanale Strajku Przedsiębiorców na facebooku.

Wg wstępnych informacji, właściciel klubu Face 2 Face w Rybniku został zatrzymany na podstawie artykułu 165, w którym mowa jest o możliwości sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób, lub dla mienia w wielkich rozmiarach, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźne (...).

Pod klubem Face 2 Face w Rybniku zebrały się duże siły policji. Lokal miał być dzisiaj ponownie otwarty, jednak po zatrzymaniu właściciela – pozostali właściciele lokalu zaapelowali do wszystkich o pozostanie w domach i zachowanie spokoju. Policja zablokowała ulicę, nie ma możliwości podejścia w okolicę klubu Face 2 Face. Mimo apeli właścicieli, policji i przedstawicieli Strajku Przedsiębiorców – pod klubem face 2 Face w piątek, 2 lutego wieczorem zebrało się wiele osób.

Google NewsSubskrybuj Rybnicki.com z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również