Wiadomości z Rybnika

Właściciel Face 2 Face w Rybniku zatrzymani przez policję, klub zamknięty!

  • Dodano: 2021-02-08 12:45

Właściciel kluby Face2Face w Rybniku został w piątek, 5 lutego zatrzymany przez policję. Chodzi o właściciela lokalu, który od jakiegoś czasu jest otwarty w Rybniku mimo zakazów i obostrzeń.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Właściciel klubu Face 2 Face został dzisiaj (5.02) zatrzymany przez policję. Do zatrzymania doszło w rybnickiej komendzie policji w chwili, kiedy właściciel face 2 Face wraz z Michałem Wojciechowskim, szefem Strajku Przedsiębiorców przekazywał zapis nagrań z akcji policji w klubie, jaka miała miejsce 30 stycznia.

Zatrzymanie właściciela Face 2 Face wielu internautów oglądało na żywo – wizytę w komendzie policji relacjonowano bowiem na żywo na kanale Strajku Przedsiębiorców na facebooku.

Wg wstępnych informacji, właściciel klubu Face 2 Face w Rybniku został zatrzymany na podstawie artykułu 165, w którym mowa jest o możliwości sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób, lub dla mienia w wielkich rozmiarach, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźne (...).

Pod klubem Face 2 Face w Rybniku zebrały się duże siły policji. Lokal miał być dzisiaj ponownie otwarty, jednak po zatrzymaniu właściciela – pozostali właściciele lokalu zaapelowali do wszystkich o pozostanie w domach i zachowanie spokoju. Policja zablokowała ulicę, nie ma możliwości podejścia w okolicę klubu Face 2 Face. Mimo apeli właścicieli, policji i przedstawicieli Strajku Przedsiębiorców – pod klubem face 2 Face w piątek, 2 lutego wieczorem zebrało się wiele osób.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również