Wiadomości z Rybnika

W obszarze zabudowanym pędził z prędkością 106 km/h!

  • Dodano: 2023-08-28 14:30

25-letni kierowca seata zlekceważył przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym. Dodatkowo stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Policja apeluje o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze.

25-letni kierujący zatrzymany na ul. Kotucza

Dzisiejszej nocy mundurowi Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata, który przekroczył dopuszczalną prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Tuż przed północą, w Rybniku na ulicy Kotucza, kierujący osobówką, 25-letni rybniczanin jechał z prędkością 106 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o 56 km/h został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych,  na jego konto trafiło 15 punktów karnych... Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Rybniccy policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie na drodze. Nadmierna prędkość jest najczęściej przyczyną najtragiczniejszych w skutkach zdarzeń drogowych. Aby na drodze było bezpiecznie, nie może być miejsca na brawurę i łamanie przepisów ruchu drogowego. Bądź odpowiedzialny, niech bezpieczne drogi będą naszym wspólnym celem!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również