Wiadomości z Rybnika

Ukradł, zaatakował ochroniarza i uciekł

  • Dodano: 2017-11-22 15:30

Rybniccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Napastnik uciekając ze skradzionym w sklepie rzutnikiem, zaatakował pracownika ochrony sklepu, który próbował go zatrzymać. 32-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Do jednego ze sklepów w centrum miasta wszedł mężczyzna, który pod kurtkę schował rzutnik. Zauważył to pracownik ochrony sklepu, który próbował zatrzymać mężczyznę. Złodziej nie dawał jednak za wygraną i zaatakował ochroniarza, po czym uciekł. O zdarzeniu natychmiast zostali poinformowani rybniccy policjanci. Mundurowi ustalili tożsamość napastnika.

W wyniku podjętych czynności policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego rybnickiej komendy, już po kilku godzinach zatrzymali mężczyznę. 32-letni mieszkaniec Rybnika został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze. Wartość strat oszacowano na kwotę blisko 300 złotych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.