Wiadomości z Rybnika

TS Volley Rybnik rozpoczyna sezon

  • Dodano: 2016-09-21 11:00, aktualizacja: 2016-09-21 12:45
Zapraszamy na inaugurację nowego sezonu w II lidze siatkówki meskiej. Będzie to dziewiąty sezon naszych wystepów na tym szczeblu rozgrywek.
 
 
Do chwili obecnej w II lidze rozegraliśmy 186 spotkan, z których 91 zakończyło się naszym zwycięstwem a 95 porażką. Obecny sezon może okazać się przełomowy, rozegramy 200-tny mecz, wygramy setny mecz i być może poprawimy najwieksze osiągnięcie jakim był udział w barażach o I ligę (turniej półfinałowy). W ostatnich trzech sezonach byliśmy sklasyfikowani w pierwszej trójce.
 
 
W pierwszym meczu nowego sezonu spotkamy sie od razu z jednym z faworytów do awansu czyli z MKS Andrychów.  W skład zespołu z Andrychowa wchodzi wielu bardzo dobrych siatkarzy z I-szo ligową przeszłościa.
Siatkówka na wysokim poziomie zagwarantowana.
 
 
Mecz zostanie rozegrany 24 wrzesnia br. o godz. 17.00 na hali Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Rybniku przy ul. Grunwaldzkiej 18. Wstęp wolny.
 
 
Rozpoczyna się także sezon w rozgrywkach młodziezowych. Sezon zaingurują w środę juniorzy, którzy zmierzą się w Częstochowie z Norwidem. Z kolei kadeci zagrają w piątek w Czechowicach a młodzicy w sobotę na turnieju w Gliwicach.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również