Wiadomości z Rybnika

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  • Dodano: 2020-11-13 13:30

Od 16 do 22 listopada odbywać się będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. 13.edycja wydarzenia organizowana jest pod hasłem „Nowa normalność” i obejmuje bezpłatne wydarzenia online.

Od 13 lat każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwoju ekonomicznym, oferują bezpłatne warsztaty, szkolenia, debaty i kampanie promocyjne. Ich tematyka dotyczy między innymi zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów oraz własnej marki, powstawania start-upów, powrotu na rynek pracy czy negocjacji.

Obecnie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości obejmuje zasięgiem już 170 państw, a Polska jest jednym z bardziej aktywnych.

Podczas ubiegłorocznej edycji w naszym kraju odbyło się ponad 1,5 tys. wydarzeń, w których wzięło udział 120 tys. uczestników.

Tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości skupia się w szczególności na tematyce funkcjonowania zawodowego w nowych warunkach. Organizatorzy zapraszają do dyskusji na temat metod organizacji pracy zdalnej. Będzie też o tym, czym jest nowa normalność i jakie regulacje prawne mogłyby ułatwić życie ludziom związanym z biznesem.

Aby wziąć udział w wydarzeniach online należy skorzystać z wyszukiwarki i zapisać się na interesujące wydarzenie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również