Wiadomości z Rybnika

Świąteczne prezenty oraz kartki od dzieci dla bezdomnych

  • Dodano: 2021-12-24 07:00, aktualizacja: 2022-02-24 15:23

Policjanci z rybnickiej komendy zaangażowali się w akcję świątecznego wsparcia dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Mundurowa wraz z streetworkerem odwiedziła bezdomnych z terenu Rybnika, którym wręczono świąteczne paczki oraz kartki od dzieci, które wzięły udział w konkursie z okazji 18-tych urodzin maskotki policyjnej – Sznupka.

Los takich właśnie osób nie pozostaje obojętny dla rybnickich policjantów i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku. Tym razem asp. Angelika Strzebinczyk – profilaktyk z rybnickiej komendy oraz streetworker – Dariusz Piotrowski odwiedzili bezdomnych terenu Rybnika. Potrzebujący otrzymali paczki świąteczne oraz kartki od dzieci, które wzięły udział w konkursie literacko - plastyczny z okazji 18-tych urodzin maskotki policyjnej – Sznupka. Dla osób bezdomnych jest to nie tylko wsparcie rzeczowe, ale także sposób, aby choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach i trudnej sytuacji w jakiej się znaleźli. Policjantka i streetworker przekazali również odwiedzanym osobom gorące życzenia wesołych i spokojnych świąt.

Szukasz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również