Wiadomości z Rybnika

Świąteczne prezenty oraz kartki od dzieci dla bezdomnych

  • Dodano: 2021-12-24 07:00, aktualizacja: 2021-12-23 21:29

Policjanci z rybnickiej komendy zaangażowali się w akcję świątecznego wsparcia dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Mundurowa wraz z streetworkerem odwiedziła bezdomnych z terenu Rybnika, którym wręczono świąteczne paczki oraz kartki od dzieci, które wzięły udział w konkursie z okazji 18-tych urodzin maskotki policyjnej – Sznupka.

Los takich właśnie osób nie pozostaje obojętny dla rybnickich policjantów i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku. Tym razem asp. Angelika Strzebinczyk – profilaktyk z rybnickiej komendy oraz streetworker – Dariusz Piotrowski odwiedzili bezdomnych terenu Rybnika. Potrzebujący otrzymali paczki świąteczne oraz kartki od dzieci, które wzięły udział w konkursie literacko - plastyczny z okazji 18-tych urodzin maskotki policyjnej – Sznupka. Dla osób bezdomnych jest to nie tylko wsparcie rzeczowe, ale także sposób, aby choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach i trudnej sytuacji w jakiej się znaleźli. Policjantka i streetworker przekazali również odwiedzanym osobom gorące życzenia wesołych i spokojnych świąt.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.