Wiadomości z Rybnika

Stracili prawa jazdy podczas akcji "Prędkość"

  • Dodano: 2019-04-04 12:45

Dwaj kierowcy z pewnością dobrze zapamiętają poniedziałkową akcję „Prędkość”, którą prowadziła rybnicka drogówka. Mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli, ponieważ przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Jeden jechał 105 km/h, natomiast drugi 127 km/h. Obaj stracili prawo na 3 miesiące

W poniedziałek zostały przeprowadzone ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne Policji pod nazwą „Prędkość”. Policjanci rybnickiej drogówki od rana kontrolowali prędkość pojazdów i trzeźwość kierujących. W dwóch przypadkach kierujący jechali za szybko o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Pierwsza sytuacja miała miejsce na ulicy Raciborskiej w Rybniku.

30-latek przekroczył prędkość o 55 km/h. Drugi kierowca gnał aż 127 km/h na ulicy Armii Krajowej w Czerwionce-Leszczynach. Co ciekawe, kilka dni temu na tej drodze doszło do poważnego wypadku, w którym ucierpiały 3 osoby. Policjanci ukarali mandatami obu kierujących, którzy przekroczyli prędkość. Wkrótce zostaną wydane decyzje, zgodnie z którymi mężczyźni pożegnają się z prawem jazdy na 3 miesiące.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Karol

    Dlatego właśnie bez Yanosika nie wyjeżdżam z domu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.