Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Spotkania w dzielnicach

  • Dodano: 2014-02-25 09:00, aktualizacja: 2014-02-25 10:49

W środę, 12 marca, rozpocznie się cykl spotkań sprawozdawczych organizowanych co roku przez samorządy 27 rybnickich dzielnic.


W trakcie spotkań, w których udział biorą także przedstawiciele władz miasta, podsumowywana jest działalność poszczególnych rad dzielnic.

 

Spotkania w kolejnych rybnickich dzielnicach odbywają się zgodnie z przedstawionym harmonogramem:

LP.

DZIELNICA

MIEJSCE

ADRES

DATA

GODZ.
1 BOGUSZOWICE-STARE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
ul. Małachowskiego 44 12 marca (środa) 16:00
2 BOGUSZOWICE-OSIEDLE Dom Kultury w Boguszowicach Pl. Pokoju 1 12 marca   (środa)
18:00
3 CHWAŁĘCICE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
ul. Gzelska 7 13 marca 
(czwartek)
16:00
4 STODOŁY Remiza OSP Stodoły ul. Zwonowicka 5 13 marca 
(czwartek)
18:00
5 SMOLNA Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 ul. Reymonta 69 17 marca  
(poniedziałek)
16:00
6 ZAMYSŁÓW Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
ul. Wodzisławska 123 17 marca  
(poniedziałek)
18:00
7 GRABOWNIA
Remiza OSP Grabownia
ul. Poloczka 76 C
18 marca  
(wtorek)
16:00
8 OCHOJEC OSP Ochojec ul. Rybnicka 23 18 marca  
(wtorek)
18:00
9 GOTARTOWICE Szkoła Podstawowa nr 20 ul. Ziołowa 3 24 marca  
(poniedziałek)
16:00
10 KŁOKOCIN Remiza OSP Kłokocin ul. Włościańska 70 24 marca  
(poniedziałek)
18:00
11 ŚRÓDMIEŚCIE
Powiatowa i Miejskia Biblioteka Publiczna
ul. Szafranka 7
25 marca  
(wtorek)
16:00
12 LIGOTA – LIGOCKA KUŹNIA
Harcówka
 ul. Zakątek 19 25 marca  
(wtorek)
18:00
13 PARUSZOWIEC-PIASKI
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Wolna 17
27 marca  
(czwartek)
16:00
14 KAMIEŃ
Szkoła Podstawowa nr 28
ul. Szewczyka 6
27 marca  
(czwartek)
18:00
15 ORZEPOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
ul. Borki 37 d
31 marca  
(poniedziałek)
16:00
16 ZEBRZYDOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 ul. Buhla 3
31 marca  
(poniedziałek)
18:00
17 RYBNIK - PÓŁNOC
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
ul. Różańskiego 14 A
1 kwietnia  
(wtorek)
16:00
18 RYBNICKA KUŹNIA Gimnazjum nr 4 ul. Rybacka 55 1 kwietnia  
(wtorek)
18:00
19 NIEWIADOM
Dom Kultury w Niewiadomiu
ul. Mościckiego 15
3 kwietnia 
(czwartek)
16:00
20 NIEDOBCZYCE
Dom Kultury w Niedobczycach
ul. Barbary 23
3 kwietnia  
(czwartek)
18:00
21 CHWAŁOWICE
Dom Kultury w Chwałowicach
ul. 1 Maja 95
7 kwietnia  
(poniedziałek)
16:00
22 MEKSYK
Zespół Szkół Budowlanych
ul. Świerklańska 42
7 kwietnia  
(poniedziałek)
18:00
23 POPIELÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
ul. L. Staffa 42 A
8 kwietnia  
(wtorek)
16:00
24 RADZIEJÓW
Gimnazjum nr 13
ul. Kręta 20
8 kwietnia  
(wtorek)
18:00
25
WIELOPOLE
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1
ul. Gliwicka 105
9 kwietnia  
(środa)
16:00
26

 GOLEJÓW
 

Remiza OSP Golejów
ul. Gliwicka 257
9 kwietnia  
(środa)
18:00
27 MAROKO - NOWINY Zespół Szkół  nr 3
ul. Orzepowicka 15 A
10 kwietnia 
(czwartek)
17:00

Najnowsze informacje z Rybnika w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.