Wiadomości z Rybnika

"Rybnikolandia" - rybnicki Dzień Dziecka

  • Dodano: 2018-05-23 08:30, aktualizacja: 2018-05-23 08:40

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich naszych milusińskich na rybnicki kampus, gdzie przygotowanych będzie dla nich szereg atrakcji. Będą dmuchańce, animacje, przejazd kolejką i kapsuła przygód. Wystąpią m.in. zespół Przygoda, Michalina Porszke i Dawid Kwiatkowski. A na finał kolorowy holifestiwal.

W programie:

  • godz. 15.00  -  Występ grup Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Przygoda”
  • godz. 17.00  -   Bajkowy koncert pt. „W krainie dźwięków”

W programie wystąpią znakomici wokaliści - Joanna Smajdor oraz Marcin Jajkiewicz w utworach z ponadczasowych produkcji: Kraina lodu, Król Lew, Pocahontas, Zaplątani, Vaiana: Skarb oceanu. Podczas wydarzenia na telebimie będą wyświetlane fragmenty bajek.

godz. 18.30  -  Michalina Porszke z zespołem Remedium
Rybniczanka, która zachwyciła jury pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” utworem „I have nothing” z repertuaru Whitney Houston. Uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku. Laureatka kilku stypendiów naukowych oraz muzycznych. Ponadto uczy się gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej w Rybniku.
godz. 19.30  -  Dawid Kwiatkowski

22-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki  tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Pierwsza z nich - „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa #9893tour trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. Debiutancki album Dawida pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. "9893" zyskał bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych oraz na tydzień po sklepowej premierze znalazł się na 1. miejscu OLiS, był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Każdy z teledysków Dawida znalazł się na 1. miejscu najważniejszych telewizji muzycznych, podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego wśród publiczność zostaną wyrzucone w górę przez ludzi różnokolorowe proszki „Holi”, które utworzą wielką chmurę barw. Uczestnicy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! Proszek jest mieszanką mąki kukurydzianej z barwnikiem (nie uczula).

"Rybnikolandia" - rybnicki Dzień Dziecka

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.