Wiadomości z Rybnika

Ruszyły badania ankietowe

  • Dodano: 2018-01-10 09:00

W najbliższych miesiącach na terenie Miasta przeprowadzone zostaną badania ankietowe, na podstawie których powstanie diagnoza potrzeb mieszkaniowych i problemów społeczno-gospodarczych.

W badaniach, które potrwają do końca marca 2018 r., uczestniczyć będą mieszkańcy obszarów rewitalizacji, przedsiębiorcy i eksperci społeczni. W ramach badania przeprowadzane będą wywiady bezpośrednie kwestionariuszowe, indywidualne wywiady pogłębione i zogniskowane wywiady grupowe.

Celem badań jest dogłębne zbadanie potrzeb mieszkaniowych mieszkańców Rybnika i rozpoznanie przyczyn i charakteru problemów społecznych i gospodarczych identyfikowanych na obszarach rewitalizacji. Zadanie na zlecenie Miasta Rybnika prowadzi firma badawczo-doradcza EU CONSULT. Zadanie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020, pozyskanych na realizację projektu "Rewitalizacja miasta - nowa energia rybnickiej tradycji".

Ankieterzy odwiedzą mieszkańców obszarów rewitalizowanych w ich domach oraz przeprowadzą  badania w miejscach publicznych.

Ankieterzy będą posługiwać się identyfikatorem zgodnym ze wzorem:

Ruszyły badania ankietowe

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również