Wiadomości z Rybnika

Pomaganie jest cool! Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku w Focus Park

  • Dodano: 2022-10-12 13:30

10 minut – tylko tyle trwa rejestracja jako potencjalny dawca szpiku. Każde zgłoszenie to szansa na uratowanie czyjegoś życia. Już w najbliższy piątek, 14 października, każdy będzie miał szansę dołączyć do grona Dawców podczas rejestracji organizowanej w Focus Park w Rybniku.

W Polsce, co 40 minut, ktoś dowiaduje się, że choruje na nowotwór krwi. Dla wielu chorych, jedyną szansą na przeżycie jest przeszczep krwiotwórczych komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Rejestrując się w bazie potencjalnych Dawców Fundacji DKMS, możesz tę szansę komuś podarować. 

Jak do niej dołączyć? Wystarczy przyjść do Focus Park w Rybniku w najbliższy piątek 14 października w godz. 12:00-20:00, wypełnić formularz i pobrać wymaz. To tylko kilka minut!

Co trzeba wiedzieć o rejestracji?

  • polega na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka
  • aby się zarejestrować nie musisz być na czczo
  • w trakcie jej trwania nie będziesz mieć pobieranej krwi
  • do rejestracji wystarczy PESEL
  • jest bezpłatna

– Nasi Klienci to wspaniali ludzie, zawsze chętni do pomocy. Udowodnili to już niejednokrotnie podczas najprzeróżniejszych akcji związanych z niesieniem pomocy. Jesteśmy przekonani, że i tym razem nie będzie inaczej. Współpraca z Fundacją DKMS to inicjatywa, która z pewnością może uratować niejedno życie. – mówi Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park w Rybniku. 

Więcej informacji na www.focuspark.pl.

O zarządcy centrum

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.  

Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z ideą "Making cities vibe" – ożywiania przestrzeni miejskiej, kreowania wyjątkowych doświadczeń oraz dbania o zrównoważony rozwój miast. Apsys Polska łączy profesjonalizm z szacunkiem do tradycji, historii miejsca, jego otoczenia oraz odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną. Biorąc pod uwagę specyfikę danej lokalizacji, tworzy innowacyjne projekty „szyte na miarę”, w harmonii z miastem i potrzebami jego mieszkańców, uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. 

Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 24 obiektach handlowych zlokalizowanych w 18 największych miastach w kraju oraz biurowcem Arkada Business Park w Bydgoszczy i kompleksem biurowym React zlokalizowanym w centrum Łodzi. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

Pomaganie jest cool! Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku w Focus Park / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również