Wiadomości z Rybnika

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym spłonął samochód osobowy

  • Dodano: 2022-01-26 07:00, aktualizacja: 2022-01-25 23:29

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 17 stycznia, w Świerklanach na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Kościelną.

Okoliczności wypadku

Do wypadku doszło 17 stycznia br., około godziny 4.30 w rejonie skrzyżowania ulicy Kościuszki z Kościelną w Świerklanach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z rybnickiej drogówki, 59-letni kierujący fiatem seicento, wyjeżdżając z ulicy Kościuszki, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną nadającą sygnał zielony, zderzył się z kierującym oplem vivaro. 40-letni kierowca busa jechał ulicą Kościelną w kierunku Wodzisławia Śląskiego. Samochód osobowy stanął w płomieniach i spłonął całkowicie. Mieszkaniec powiatu rybnickiego, kierujący fiatem oraz 61-letni pasażer tego pojazdu zostali zabrani przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala w Rybniku. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie - numery telefonów 47 85 572 80 lub 47 85 572 55. W szczególności prosi się o kontakt kierowców dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się tego dnia w rejonie tego skrzyżowania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również