Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Podejrzany o kradzież wpadł z narkotykami

  • Dodano: 2018-03-23 07:45, aktualizacja: 2018-03-23 07:23

Policjanci z komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach przyjęli zawiadomienie w sprawie kradzieży portfela w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Policjanci na podstawie nagrania z monitoringu ustalił tożsamość podejrzanego. 29-latek został zatrzymany. Ta historia ma jednak jeszcze jeden ciekawy wątek...

Policjanci z komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów doszło do kradzieży portfela w którym znajdowały się dokumenty i pieniądze. Mundurowi przejrzeli nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowano kradzież portfela. Stróże prawa ustalili tożsamość złodzieja. 29-letni mieszkaniec Czerwionki-Leszczyn został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania śledczy ujawnili i zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu.

Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Podejrzany usłyszał zarzut kradzież portfela wraz z dokumentami oraz zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.