Wiadomości z Rybnika

"Piknikogranie" - Dni Rybnika

  • Dodano: 2018-06-08 10:00

Różnorodne formy spędzania wolnego czasu, od form ruchowych, sportowych po warsztaty rozwojowe i artystyczne, w rytm muzyki bałkańskiej, filmowej oraz rozrywkowej.

Zaprezentują się:

Muzyczny Zespół Kameralny
Rybnickie Stowarzyszenie AIKIDO Aikikai - Aikidoryu
Taniec Bioder - Agnieszka Pietrzok
Szałas Kobiet - Szałas Rozwoju
JOGA - Danusia Wiśniewska
Gry rodzinne
Bańki mydlańki
Zabawy plastyczne

w Strefie Gastro:
The best coffee shop
Żółty Młynek -lody

Zapraszamy całe Rodziny

Projekt "Pikniki na Kampusie" realizowany jest przez Stowarzyszenie Instytut Społeczny Silesia oraz Stowarzyszenie Artystyczne Uwagi wARTE , przy współpracy z Teatrem Ziemi Rybnickiej i Portem Sztuki, przy ogromnym wsparciu wyjątkowych Wolontariuszy.
Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Rybnik

W pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej architektury rybnickiego Kampusu spotkajmy się na Piknikach 17.06, 15.07, 5.08 i 9.09.

Czeka na was wiele atrakcji w tematycznych piknikach:

17.06 - DNI RYBNIKA "Piknikogranie" - rozwój i ruch: różnorodne formy spędzania wolnego czasu, od form ruchowych - sportowych po warsztaty rozwojowe i artystyczne, w rytm muzyki bałkańskiej i filmowej w wykonaniu zespołu Kameralnego.

15.07 - "Piknikowe bajanie" - świat baśni i zaczarowanych opowieści, a w nim warsztaty plastyczne i lalkarskie, Teatr Lalek Marka Żyły oraz Śląsko Bajarka - Dominika Kierpiec - Kontny. Zapraszamy małych i dużych w baśniowych strojach.

5.08 - "Kosmiczny piknik" - podróż w kosmos z Astrohunters, kosmiczne zabawy i opowieści przy kosmicznej muzyce Tomasza Manderli. Zamienimy się w kosmitów w kąciku kostiumowym.

9.09 - "Retro Piknik" - muzyka i taniec z lat dwudziestych. Zapraszamy w strojach retro na pchli targ oraz warsztaty tańca i świetną zabawę przy muzyce zespołu "Zawiało Retro Projekt".
Piknik odbędzie się w ramach "Festiwalu z Ikrą".

"Piknikogranie" - Dni Rybnika

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również