Wiadomości z Rybnika

Pijany kierowca zaatakował policjantów

  • Dodano: 2016-09-06 11:15
Policjanci z rybnickiej drogówki podjęli czynności wobec nietrzeźwego mężczyzny. Według relacji świadków, miał on wcześniej krzyczeć na przechodniów i agresywnie jeździć samochodem. Mężczyzna obrażał, groził i atakował mundurowych, został więc zatrzymany w policyjnym areszcie.
 
 
W sobotę o godzinie 12:20, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, otrzymał zgłoszenie o agresywnym, pijanym kierowcy. Na jednym z parkingów przy ul. Rudzkiej w Rybniku, nietrzeźwy mężczyzna zaczepiał przechodniów i na nich krzyczał. Następnie wsiadł do samochodu i odjechał z piskiem opon. Po chwili wrócił na parking, gdzie zastali go mundurowi z rybnickiej drogówki.
 
 
Policjanci zauważyli, że jest nieprzytomny i zaczęli mu udzielać mu pierwszej pomocy. Gdy mężczyzna odzyskał przytomność, rzucił się na stróżów prawa. Szarpał za mundury, wulgarnie obrażał i groził, że zabije interweniujących policjantów. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Tłumaczył, że był na rybach, gdzie spożywał alkohol. 29-letni agresor za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.