Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Noworoczne kolędowanie z gwiazdami

  • Dodano: 2017-12-29 07:45, aktualizacja: 2017-12-29 08:06

Ewa Farna, Natalia Kukulska, Kayah, Piotr Cugowski oraz Piotr Tłustochowicz – to gwiazdy koncertów bożonarodzeniowo-noworocznych, które przez cały styczeń odbywać się będą w rybnickich kościołach.

Soliści i wokaliści zaprezentują się z towarzyszeniem muzyków Miejskiej Orkiestry Dętej "Rybnik". W programie tradycyjne kolędy i pastorałki polskie oraz utwory muzyki klasycznej.

Tradycja wspólnego kolędowania to jeden z najpiękniejszych przejawów kultywowania bożonarodzeniowych tradycji – mówi prezydent Rybnika Piotr Kuczera. - Gorąco zachęcam wszystkich Państwa do uczestnictwa w tych koncertowych, muzycznych ucztach, które oprócz rybnickich muzyków i wokalistów, uświetnią znani polscy wykonawcy.


Program koncertów:

6 stycznia (sobota) msza godz. 18.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Św. Jadwigi Śląskiej, Osiedle Nowiny, ul. Kard. Bolesława Kominka 18.
Gość specjalny: Ewa Farna

7 stycznia (niedziela) msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach, ul. Wołodyjowskiego 5.
Gość specjalny: Piotr Cugowski

13 stycznia (sobota) msza o godz. 18.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku – Chwałowicach,  ul. Działkowców 1.
Gość specjalny: Piotr Tłustochowicz

14 stycznia (niedziela) msza o godz. 14.30, koncert po mszy Kościół pod wezwaniem św. Brata Alberta w Rybniku-Kamieniu, ul. Robotnicza 95.
Gość specjalny: Piotr Tłustochowicz

14 stycznia (niedziela) msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Bożego Ciała i Św. Barbary w Rybniku-Niewiadomiu, ul. ks. Piotra Skargi 46.
Gość specjalny: Piotr Tłustochowicz

21 stycznia (niedziela) msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Rybniku – Popielowie, ul. Konarskiego 6A.
Gość specjalny: Kayah

28 stycznia (niedziela)msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem św. Barbary w Boguszowicach – Osiedlu, ul. Józefa Lompy 18.
Gość specjalny: Natalia Kukulska.

Noworoczne kolędowanie z gwiazdami

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.