Wiadomości z Rybnika

Nightskating - Nocny przejazd rolkarzy

  • Dodano: 2019-06-12 09:15

Zapraszamy na Nightskating – imprezę, podczas której rolkarze przejadą ulicami miasta. To drugie takie wydarzenie w Rybniku. W tym roku wpisuje się w Dni Miasta.

Organizatorem przejazdu jest Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green" oraz MOSiR Rybnik.

W piątek, 14 czerwca o godziny 20:00 ruszamy z przejazdem. Długość trasy to około 8 kilometrów. Przejazd rozpocznie się w Park Tematyczny nad Nacyną i tam też się zakończy – informują organizatorzy.

Po wyjeździe z popularnego Kampusu rolkarze pojadą ulicami: Bulwary nad Nacyną, Ścieżka nad Nacyną, Raciborska, Szkolna, Targowa, Rzeczna, Młyńska, Klasztorna, 3 Maja, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Chrobrego, Sybiraków, Mikołowska, Piasta, Gliwicka, Cegielniana, Cmentarna, Franciszka Rybnickiego, Plac Kościelny, Marii Skłodowskiej-Curie, Raciborska, Ścieżka nad Nacyną, Bulwary nad Nacyną, Park Tematyczny nad Nacyną – zakończenie przejazdu w Parku Tematycznym nad Nacyną, w okolicach godziny 22.30.


Nightskating Rybnik, 14 czerwca,
start Park Tematyczny nad Nacyną o godz. 20.00

WAŻNE!

  • W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na łyżworolkach, wrotkach lub nartorolkach.
  • Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestnicy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora.
  • Organizator pilnie zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych.
  • Organizator zapewnia obecność służby porządkowej (Nightskating-Team) wyróżniającej się oznaczoną odzieżą i zabezpieczenie medyczne.

Udział w imprezie dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem opiekuna.

Nightskating - Nocny przejazd rolkarzy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również