Wiadomości z Rybnika

Niedzielne piknikowanie

  • Dodano: 2016-07-13 11:30
Po raz trzeci i na pewno nie ostatni, niedzielne przedpołudnie będzie można spędzić na piknikowaniu na zielonej trawce rybnickiego kampusu.
 
 
III Piknik na Kampusie rusza 17 lipca, tradycyjnie o 10.00, a w programie, m.in.:
Strefa Sztuki, a w niej: „Śpiewające kredki” z Elwirą Zembrzuską, Bajkowe Pięterko z Agatą Górny oraz „Koty Dziwaki” czyli odstresowujące kolorowanki dla dorosłych.
 
 
W Strefie Ciszy, m.in. joga na trawie z Bogusią oraz joga słowiańska z Ewą, Rybnik Czyta i Wędrujące Kredki, prowadzone przez Anię. Będą też Opowieści z Ikrą przedstawione przez Małgosię Płoszaj i Jacka Kamińskiego, a także bańki mydlane, tworzenie latawców oraz warsztaty z udzielania pierwszej pomocy i darmowa wypożyczalnia Carver Skateboard.
 
 
W Strefie Relaksu, tradycyjnie leżaki i koce, a w Strefie Gier Podwórkowych zawody w kapsle, gra w klasy i w grzyba.
 
 
Po południu, od 16.00 do 18.00, otwarte warsztaty artystyczne tkania mandali z trykotu, prowadzone przez Barbarę Budkę.  
 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Organizatorem comiesięcznych pikników na kampusie jest Stowarzyszenie Instytut Społeczny Silesia. Celem wydarzenie jest zachęcenie mieszkańców do piknikowania i ciekawego spędzenia czasu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Organizatorzy chcą pokazać, jak ważne jest zatrzymanie się w biegu codzienności, aby odpocząć, porozmawiać, poprzebywać na świeżym powietrzu. Jak przyjemnie napić się dobrej kawy, włączyć się w zajęcia jogi, otwarte warsztaty albo po prostu posiedzieć i poczytać.
Niedzielne piknikowanie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.