Wiadomości z Rybnika

Nie dostosował prędkości. Uderzył w latarnię

  • Dodano: 2018-06-14 10:15

Jedna osoba została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj wieczorem w Świerklanach.

Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy wstępnie ustalili, że przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Do wypadku doszło wczoraj około 21.40 na ulicy Szerockiej w Świerklanach. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący toyotą – 21-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, nie dostosował prędkości do panujących warunków i skręcając w ulicę Powstańców uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku zdarzenia ranna została 18-letnia pasażerka toyoty. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich śledczych postępowaniu przygotowawczym.

Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji w naszym regionie. Dlatego po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdjęcie nogi z gazu!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.