Wiadomości z Rybnika

Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym

  • Dodano: 2022-03-25 07:00, aktualizacja: 2022-03-24 21:47

Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym to pierwszy taki turniej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku.

Zawody realizowane są w ramach Amatorskich Mistrzostw Rybnika 2022 - czyli cyklu 10 imprez rekreacyjno-sportowych dla rybniczan. Tenis stołowy, to druga impreza w ramach wspomnianego cyklu. Imprezą otwierającą Amatorskie Mistrzostwa Rybnika 2022 - były zawody narciarskie.

Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym odbędą się 3 kwietnia (niedziela) 2022 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku - Boguszowicach (ul. Jastrzębska 3B). Start turnieju o godzinie 9:00.

Zasady gry

W turnieju mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Rybnika, dla których prowadzona będzie klasyfikacja generalna: osobno kobiet i mężczyzn (wygrane dla pierwszych trzech miejsc K/M).

Mecze będą przeprowadzane według ogólnych zasad gry. Zawodnicy będą podzieleni na grupy, gdzie mecze rozgrywane będą na zasadzie: każdy z każdym, następnie zagrają systemem pucharowym. W zależności od liczby zgłoszonych zawodników ostateczny system rozgrywek może ulec zmianie i zostanie podany przed rozpoczęciem zawodów.

Zapisy internetowe do 31 marca (lub do wyczerpania miejsc): https://dostartu.pl/mistrzostwa-rybnika-w-tenisie-stolowym-v7176.

Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym / fot. MOSIR

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również