Wiadomości z Rybnika

Mężczyźni podejrzewani o pobicie – rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2018-04-16 14:30

Publikujemy wizerunek dwóch mężczyzn, podejrzewanych o pobicie. Do zdarzenia doszło w nocy 2 kwietnia 2018 roku, na ulicy Wojciecha Korfantego w Rybniku. Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców oraz miejsca ich pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratury rejonowej w Rybniku, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło w nocy 2 kwietnia 2018 r., około godziny 3.30, na ulicy Wojciecha Korfantego w Rybniku. Wówczas pomiędzy grupą osób doszło do szarpaniny, podczas której dwaj mężczyźni pobili pokrzywdzonego. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanych o pobicie mężczyzn.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzn oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.