Wiadomości z Rybnika

Mężczyzna ukradł rower. Rozpoznajesz?

  • Dodano: 2019-07-03 11:45

Rybniccy śledczy prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru na terenie centrum Rybnika. Skradziono jednoślad o wartości 1300 złotych. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Do kradzieży doszło 21 maja br. tuż przy galerii handlowej w Rybniku przy ulicy Zamkowej. Skradziono rower marki B-TWIN o wartości blisko 1300. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Za zgodą rybnickiej prokuratury, publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.


Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu mężczyzny, którego wizerunek jest widoczny na załączonych zdjęciach. Osoby posiadające informacje w tej sprawie, prosimy o kontaktowanie się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Mężczyzna ukradł rower. Rozpoznajesz?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również