Wiadomości z Rybnika

Mężczyzna ukradł rower. Rozpoznajesz?

  • Dodano: 2019-07-03 11:45

Rybniccy śledczy prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru na terenie centrum Rybnika. Skradziono jednoślad o wartości 1300 złotych. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Do kradzieży doszło 21 maja br. tuż przy galerii handlowej w Rybniku przy ulicy Zamkowej. Skradziono rower marki B-TWIN o wartości blisko 1300. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Za zgodą rybnickiej prokuratury, publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.


Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu mężczyzny, którego wizerunek jest widoczny na załączonych zdjęciach. Osoby posiadające informacje w tej sprawie, prosimy o kontaktowanie się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Mężczyzna ukradł rower. Rozpoznajesz?

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.