Wiadomości z Rybnika

Konsultacje projektu uchwały antysmogowej

  • Dodano: 2017-01-18 07:45, aktualizacja: 2017-01-17 13:59

Zarząd Województwa Śląskiego rozpoczął konsultacje społeczne projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, czyli tzw. uchwały antysmogowej.


Z projektem uchwały można zapoznać się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach, w Wydziale Ochrony Środowiska przy ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice (w godzinach pracy Urzędu) oraz na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.


Uwagi i wnioski do projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego oraz jego uzasadnienia można zgłaszać w terminie od 16 stycznia do 6 lutego br.:

w formie pisemnej, na adres:
Wydział Ochrony Środowiska
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego,
ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

ustnie:
w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice (w godzinach pracy Urzędu)

e-mailem na adres: srodowisko@slaskie.pl

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Województwa Śląskiego.Więcej o projekcie uchwały przeczytać można na stronach Urzędu Marszałkowskiego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również