Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Konsultacje projektu uchwały antysmogowej

  • Dodano: 2017-01-18 07:45, aktualizacja: 2017-01-17 13:59

Zarząd Województwa Śląskiego rozpoczął konsultacje społeczne projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, czyli tzw. uchwały antysmogowej.


Z projektem uchwały można zapoznać się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach, w Wydziale Ochrony Środowiska przy ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice (w godzinach pracy Urzędu) oraz na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.


Uwagi i wnioski do projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego oraz jego uzasadnienia można zgłaszać w terminie od 16 stycznia do 6 lutego br.:

w formie pisemnej, na adres:
Wydział Ochrony Środowiska
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego,
ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

ustnie:
w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice (w godzinach pracy Urzędu)

e-mailem na adres: srodowisko@slaskie.pl

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Województwa Śląskiego.Więcej o projekcie uchwały przeczytać można na stronach Urzędu Marszałkowskiego

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.