Wiadomości z Rybnika

Koncerty noworoczne z Miejską Orkiestrą Dętą w Rybniku. Sprawdź program!

  • Dodano: 2023-12-29 11:00

Cykl koncertów noworocznych Miejskiej Orkiestry Dętej w Rybniku to już tradycja. W czasie koncertów w rybnickich kościołach zabrzmią najpiękniejsze kolędy i przeboje muzyki rozrywkowej o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Gwiazdami tegorocznej edycji koncertów będą Sabina Jeszka i Mateusz Ziółko. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest otwarty.

Harmonogram styczniowych koncertów

  • 6 stycznia 2024. Kościół pw. Bożego Ciała i św. Barbary w Rybniku-Niewiadomiu. Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik z Sabiną Jeszką. Msza o godz. 17.00, koncert po mszy.
  • 7 stycznia 2024. Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Rybnickiej Kuźni.Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik z Sabiną Jeszką. Msza o godz. 16.00, koncert po mszy.
  • 13 stycznia 2024. Sanktuarium Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach (ul. Działkowców 1). Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik z Mateuszem Ziółko. Msza o godz. 18.00, koncert po mszy.
  • 14 stycznia 2024. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku-Niedobczycach (ul. Michała Wołodyjowskiego 5). Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik z Mateuszem Ziółko. Msza o godz. 17.00, koncert po mszy.
  • 20 stycznia 2024. Kościół św. Barbary w Rybniku-Boguszowicach Osiedlu.Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik z Sabiną Jeszką. Msza o godz. 18.00, koncert po mszy.
  • 21 stycznia 2024. Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Rybniku-Popielowie.

Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej Rybnik z Sabiną Jeszką. Msza o godz. 17.00, koncert po mszy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również