Wiadomości z Rybnika

Kino Samochodowe już jutro w Rybniku!

  • Dodano: 2020-06-12 11:45

Kino Samochodowe - Poland Tour 2020, to pierwsze tego typu wydarzenie w Rybniku, organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów, Fundację Instytut Devo oraz Miasto Rybnik.

W ciągu trzech miesięcy odbędą się seanse w całej Polsce

W Rybniku Kino Samochodowe odbędzie się już 13 czerwca, na Parkingu Miejskim nr 6, przy ulicy Młyńskiej 14. Bilety już w sprzedaży, za pośrednictwem strony empikbilety.pl lub aplikacji Going. 

Trasa filmowa rozwija się bardzo dynamicznie, miast wciąż przybywa, a to wszystko ze względu na ograniczony obecnie dostęp do rozrywki i kultury. Większość imprez masowych musiała zostać odwołana, jednak dzięki najnowszym zmianom, kina samochodowe będą mogły pojawić się w polskich miastach. Kino pojawi się w Rybiku 13 czerwca (sobota), na Parkingu Miejskim  przy ulicy Młyńskiej 14. 

To właśnie w ten wieczór, zostanie rozłożony ekran o powierzchni 100 m2, na którym wyświetlone będą filmy, wybrane przez mieszkańców w ankiecie na Facebooku. Jeżeli zaś chodzi o dźwięk, to będzie on przesyłany falami radiowymi, prosto do samochodów. Duże zainteresowanie Kinem Samochodowym przyczyniło się do zrealizowania, nie jednego, a dwóch seansów w każdym mieście. 

Znane są już filmy, które decyzją mieszkańców pojawią się w Rybniku:

  • godzina 21.30 - wyświetlony zostanie film ,,Boże Ciało"

Opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który podczas pobytu w zakładzie poprawczym zaczyna snuć marzenia o byciu księdzem. Warunkowo zwolniony chłopak zostaje skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Nowy rozdział życia postanawia rozpocząć od wizyty w miejscowym kościele, podczas której omyłkowo zostaje wzięty za księdza. Choć jego ekscentryczne metody ewangelizacji budzą kontrowersje, to zdobywa on zaufanie wśród parafian.

  •     godzina 24.00 - wyświetlony zostanie film ,,Iluzja 2”

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

W każdym pokazie udział weźmie około 100 samochodów . Bilety, w cenie 20 zł, są dostępne do kupienia, za pośrednictwem strony empikbilety.pl, aplikacji Going lub na stronie internetowej www.kino-samochodowe.com. 

Najważniejsze zasady, które będą obowiązywać w czasie wydarzenia: 

  • Nie wolno wysiadać z pojazdów
  • Bilety skanowane są przez zamknięte okno pojazdu (w razie konieczności uchylenia okna należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę)
  • Nie ma możliwości rezerwacji miejsc – należy stosować się do poleceń obsługi i organizatorów.
  • Wjazd wyłącznie dla samochodów osobowych (niższych niż 2 m wysokości)
  • Obowiązuje zakaz palenia i picia alkoholu podczas wydarzenia
  • Bileterzy mają prawo mierzyć temperaturę uczestnikom imprezy.
  • W samochodzie przebywać mogą wyłącznie osoby określone w obowiązujących przepisach na dzień imprezy, w ilości także określonych tymi przepisami.


Sprawdź to!
https://www.kino-samochodowe.com/
RYBNIK: https://www.facebook.com/events/2378514775789564/
https://www.facebook.com/kinosamochodowe2020/
Pełna lista wydarzeń: https://www.facebook.com/pg/kinosamochodowe2020/events/Patronem medialnym wydarzenia jest portal Rybnicki.com.
Patronat portalu Rybnicki.com

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.