Wiadomości z Rybnika

Kino Samochodowe już jutro w Rybniku!

  • Dodano: 2020-06-12 11:45

Kino Samochodowe - Poland Tour 2020, to pierwsze tego typu wydarzenie w Rybniku, organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów, Fundację Instytut Devo oraz Miasto Rybnik.

W ciągu trzech miesięcy odbędą się seanse w całej Polsce

W Rybniku Kino Samochodowe odbędzie się już 13 czerwca, na Parkingu Miejskim nr 6, przy ulicy Młyńskiej 14. Bilety już w sprzedaży, za pośrednictwem strony empikbilety.pl lub aplikacji Going. 

Trasa filmowa rozwija się bardzo dynamicznie, miast wciąż przybywa, a to wszystko ze względu na ograniczony obecnie dostęp do rozrywki i kultury. Większość imprez masowych musiała zostać odwołana, jednak dzięki najnowszym zmianom, kina samochodowe będą mogły pojawić się w polskich miastach. Kino pojawi się w Rybiku 13 czerwca (sobota), na Parkingu Miejskim  przy ulicy Młyńskiej 14. 

To właśnie w ten wieczór, zostanie rozłożony ekran o powierzchni 100 m2, na którym wyświetlone będą filmy, wybrane przez mieszkańców w ankiecie na Facebooku. Jeżeli zaś chodzi o dźwięk, to będzie on przesyłany falami radiowymi, prosto do samochodów. Duże zainteresowanie Kinem Samochodowym przyczyniło się do zrealizowania, nie jednego, a dwóch seansów w każdym mieście. 

Znane są już filmy, które decyzją mieszkańców pojawią się w Rybniku:

  • godzina 21.30 - wyświetlony zostanie film ,,Boże Ciało"

Opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który podczas pobytu w zakładzie poprawczym zaczyna snuć marzenia o byciu księdzem. Warunkowo zwolniony chłopak zostaje skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Nowy rozdział życia postanawia rozpocząć od wizyty w miejscowym kościele, podczas której omyłkowo zostaje wzięty za księdza. Choć jego ekscentryczne metody ewangelizacji budzą kontrowersje, to zdobywa on zaufanie wśród parafian.

  •     godzina 24.00 - wyświetlony zostanie film ,,Iluzja 2”

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

W każdym pokazie udział weźmie około 100 samochodów . Bilety, w cenie 20 zł, są dostępne do kupienia, za pośrednictwem strony empikbilety.pl, aplikacji Going lub na stronie internetowej www.kino-samochodowe.com. 

Najważniejsze zasady, które będą obowiązywać w czasie wydarzenia: 

  • Nie wolno wysiadać z pojazdów
  • Bilety skanowane są przez zamknięte okno pojazdu (w razie konieczności uchylenia okna należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę)
  • Nie ma możliwości rezerwacji miejsc – należy stosować się do poleceń obsługi i organizatorów.
  • Wjazd wyłącznie dla samochodów osobowych (niższych niż 2 m wysokości)
  • Obowiązuje zakaz palenia i picia alkoholu podczas wydarzenia
  • Bileterzy mają prawo mierzyć temperaturę uczestnikom imprezy.
  • W samochodzie przebywać mogą wyłącznie osoby określone w obowiązujących przepisach na dzień imprezy, w ilości także określonych tymi przepisami.


Sprawdź to!
https://www.kino-samochodowe.com/
RYBNIK: https://www.facebook.com/events/2378514775789564/
https://www.facebook.com/kinosamochodowe2020/
Pełna lista wydarzeń: https://www.facebook.com/pg/kinosamochodowe2020/events/Patronem medialnym wydarzenia jest portal Rybnicki.com.
Patronat portalu Rybnicki.com

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również