Wiadomości z Rybnika

Jesienne Bezpłatne Warsztaty Rodzinne

  • Dodano: 2017-11-17 11:30

Jak skutecznie uczyć dziecko angielskiego?

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie. Jego znajomość nie tylko pozwala na znalezienie lepszej i bardziej płatnej pracy, ale także na bezpieczne podróżowanie i poznawanie świata. Nauka języka angielskiego jest istotnym elementem dobrej edukacji. Warto więc rozpocząć ją już w wieku przedszkolnym.

Badania naukowe potwierdzają, że dzieci o wiele łatwiej uczą się języków obcych. Jednak wielu rodziców wciąż zmaga się z problemem nieznajomości języka angielskiego i nie wie, w jaki sposób ułatwić dziecku naukę. Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa wychodzi więc z inicjatywą i 30 listopada 2017 roku zaprasza wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych do udziału w Jesiennych Rodzinnych Warsztatach. W miłej atmosferze przy ciepłej herbacie i domowej szarlotce rodzice wspólnie z dziećmi będą mogli nauczyć się sprawdzonych i szybkich metod nauki języka angielskiego.

Spotkanie jest bezpłatne.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zgłaszania swojego udziału na adres: biuro@anglojezyczna.com lub pod numerem telefonu 32 321-05-65

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię nazwisko rodzica,
  • imię dziecka,
  • numer telefonu.

Zapisy prowadzimy do 27 listopada br. Każdy rodzic otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Jesienne Bezpłatne Warsztaty Rodzinne

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.