Wiadomości z Rybnika

Jazda na 8 kółkach - Stowarzyszenie Rolki Rybnik!

  • Dodano: 2021-08-03 12:15, aktualizacja: 2024-02-06 07:52

Jakiś czas temu, pisaliśmy na temat dróg i tras rowerowych w Rybniku, dla miłośników jazdy na rowerze. Teraz czas na coś dla miłośników jazdy na rolkach.
 

Rolki Rybnik!

Kupiłeś rolki lub łyżwy i nie potrafisz na nich jeździć? Stowarzyszenie Rolki Rybnik, może Ci w tym pomóc.

Rybnik Rolki zajmuje się organizacją eventów sportowych, organizuje pokazy rolkarskie oraz zajmuje się również promocją sportu.

Historia firmy, rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy to organizowała ona eventy łyżwiarskie. Ich pierwszym sukcesem była impreza KatowICE Freestyle Weekend. Następnie pojawili się w Poznaniu z imprezą Ice Party oraz w Katowicach z drugą edycją eventu, którym zadebiutowali.

Firma postanowiła skierować swoje działania w stronę Rolkarzy i zaczęła działać w Gliwicach. Ponad rok temu rozpoczęli tam naukę jazdy na rolkach, a w okresie zimowym, zajęli się również łyżwiarstwem. W tym roku prowadzili zajęcia w różnych miejscach, nie tylko w Gliwicach, ale również w Szczecinie czy Tarnowie Podgórnym.

Ich team składa się z młodych ludzi, pełnych pasji, którzy dają możliwość nauki dla dzieci jak i również osób dorosłych na różnych stopniach zaawansowania jazdy na rolkach.

Z racji długich lockdownów, wielu z nas, a szczególnie dzieci potrzebuje ruchu. I tutaj naprzeciw z ofertą wychodzą właśnie Rolki Rybnik. Proponują naukę poprzez zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie chodzą na zajęcia. Dzieci spędzają czas w miłej atmosferze, uczą się jeździć oraz poznają nowych przyjaciół.

Jak wygląda nauka jazdy?

Nauka odbywa się w terenie, a konkretnie na torze rolkowym na Paruszowcu. Czasami odbywają się również zajęcia terenowe. Prowadzący, uczą również jazdy poprzez hokejową metodę nauczania.

Sam możesz zdecydować jak dużo godzin, nauki jazdy chcesz wykupić. Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia w danym dniu, wystarczy przełożyć je na inny dzień. Rolki Rybnik posiada karnety na "ilość wejść" więc można wykorzystać je w kolejnym sezonie.

Każdy uczestnik zajęć, otrzymuje swoją Kartę Rolkarza, na której prowadzący wpisują umiejętności danego ucznia. Znajdują się również na niej Levele, czyli stopnie zaawansowania zajęć, według których rozpisany jest harmonogram.

Dodatkowo jeśli za twoim poleceniem, na zajęcia zapisze się kolejna osoba, dostaniesz voucher na 30 zł.

Oprócz zajęć dla dzieci, jazdy na rolkach nauczyć się mogą również dorośli, dla których jest osobna grupa zajęciowa. Jeśli są osoby, które preferują naukę indywidualną, również mogą skorzystać z oferty. Wtedy cały harmonogram zajęć dostosowywany jest pod taką osobę.
 

Karnety

Rolki Rybnik oferuje 6 różnych karnetów, które dają wiele dodatkowych korzyści.

Z zajęć grupowych można wybrać karnet na:

  • jedno wejście
  • pięć wejść
  • dziesięć wejść

Zajęcia indywidualne oferują:

  • pojedyncze zajęcia
  • pięć zajęć

Na te zajęcia można przyjść samemu lub z maksymalnie w 4-osobowej grupie.

Oprócz tego zapisać się można na Kompleksowy kurs jazdy na rolkach - jest to najdroższa opcja, natomiast posiada wszystkie korzyści z pozostałych pakietów oraz dodatkowy bonus.

Nie tylko na Facebooku

Rolki Rybnik znajdziemy na Facebooku, gdzie publikowane są posty z aktualnościami, zdjęciami z zajęć oraz zbliżającymi się wydarzeniami. Rolki Rybnik oferuje również Aplikacje Mobilną, dzięki której bez problemu uczestnik kursu, loguje się na swój panel uczestnika.

TUTAJ znajdziesz więcej informacji na temat zapisów

A Wy jak często jeździcie na rolkach? Dajcie znać w komentarzach!


Źródło: Sara Konopelska

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również