Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Groźne zdarzenie drogowe na rondzie

  • Dodano: 2018-04-24 10:45

Rybniccy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj na rondzie Dorsten. Kierujący audi najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w dwa inne samochody oraz uszkodził elementy infrastruktury drogowej.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po 12.00, na rondzie Dorsten w Rybniku. Jak wstępnie ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący audi – 77-letni rybniczanin, jadąc ulicą Jana Kotucza wjechał na rondo, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący przed nim samochód marki Renault. Kontynuując jazdę przejechał przez wysepkę i chodnik, uderzając przy tym w znaki drogowe. Następnie na wysokości ulicy Zebrzydowickiej doprowadził do kolizji z volkswagenem. Ten samochód siłą uderzenia został zepchnięty na teren parku. Kierujący audi zatrzymał się dopiero w momencie, kiedy jego samochód wjechał na chodnik i uderzył w znak drogowy.

Przyczyną tego zdarzenia było najprawdopodobniej zasłabnięcie 77-letniego kierowcy audi. Zarówno on, jak i 64-letni kierujący volkswagenem oraz jego 65-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Ich obrażenia na szczęście okazały się niegroźne. Rybniccy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Najnowsze informacje z Rybnika w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.