Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Dni Rybnika po raz 10.

  • Dodano: 2017-03-29 07:45, aktualizacja: 2017-03-28 12:48

Tegoroczne, czerwcowe Dni Rybnika mają charakter jubileuszowy, bowiem Święto Miasta obchodzić będziemy już po raz 10. Od 15 do 18 czerwca czeka nas więc urodzinowa impreza, odbywająca się w kilku punktach miasta – między innymi na rynku, stadionie i deptaku.


Wraz z rybniczanami świętować będą zaproszone gwiazdy: Mateusz Ziółko, Natalia Szroeder, Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Przedsprzedaż na muzyczne „Lato na Maxxxa”, bo pod takim hasłem odbywać się będzie sobotni koncert na stadionie, już ruszyła. Bilety w atrakcyjnej cenie 5 zł kupować można w Teatrze Ziemi Rybnickiej dzieci do lat 15 mają wstęp wolny. 
 

Co jeszcze czeka na urodzinowych gości? Będzie oczywiście urodzinowy tort, a pod rynkowym namiotem biesiada „Jaka to melodia” z Robertem Janowskim. Będzie jarmark staroci i rękodzieła, teatralne spektakle i animacje dla najmłodszych, Dni Seniora, papieski rajd rowerowy i tradycyjna, odpustowa procesja z figurą patrona Rybnika, Św. Antoniego. 
 

Nie zabraknie oczywiście sztandarowych imprez, doskonale znanych wszystkim uczestnikom Dni Rybnika czyli festiwalu „Złota Lira” i Kabaryjtonu.
 

A to oczywiście tylko część zaplanowanych atrakcji… Już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dni Rybnika po raz 10.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.