Wiadomości z Rybnika

Bal na rzecz budowy hospicjum

  • Dodano: 2018-01-22 09:00, aktualizacja: 2018-01-22 21:09

Już po raz drugi Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie zorganizowała Charytatywny Bal Karnawałowy. Bawili się na nim przedstawiciele samorządu, kultury, muzyki i mediów. Udało się połączyć fantastyczną zabawę ze zbiórką pieniędzy na budowę hospicjum stacjonarnego w Rybniku.

Charytatywny Bal Karnawałowy jest nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale też podsumowaniem corocznej działalności Fundacji. Dzięki temu osoby, które od lat wspierają i sprzyjają organizacji, mają pełną wiedzę na temat aktywności organizacji, wydatkowanych pieniędzy, dzięki czemu mają pełną wiedzę, że oferowanej jej wsparcie jest właściwie wykorzystywane. Dzięki takiej transparentności co roku do grona przyjaciół Fundacji dołączają nowe osoby, którym bliska jest idea budowy hospicjum w Rybniku.

Tak było i podczas tegorocznego balu. Podsumowano rok 2017 r i wyznaczono cele na obecny. Podczas tańców i pląsów w rytmie karnawałowych przebojów nie zapomniano również o wsparciu idei budowy hospicjum. Goście bardzo chętnie wrzucali pieniądze do skarbonki i brali udział w loteriach fantowych. Dzięki ich hojności udało się zebrać 3450 zł. 

Zgodnie z zaprezentowanym przez Sylwię Figurę-Kluszczyńską, prezesem Fundacji Puls-Med Blisko Ciebie, harmonogramem działań na 2018 r. przed organizacją kolejne wydarzenia. Także takich, w które mogą zaangażować się mieszkańcy Rybnika i okolic, by wesprzeć budowę hospicjum.

Już 20 marca w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się charytatywny koncert NeuOberschlesien. Warto się wybrać, bo to jedyny taki występ zespołu na Śląsku, a dochód z koncertu przeznaczony będzie na budowę hospicjum w Rybniku. Podczas koncertu będzie okazja wylicytować niepowtarzalne pamiątki przekazane przez muzyków i innych sponsorów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również