Wiadomości z Rybnika

Arkadiusz Marcol nowym zastępcą prezydenta! Na stanowisku będzie już od 1 maja

  • Dodano: 2024-04-30 12:30

Od 1 maja br. nowym Zastępcą Prezydenta Rybnika będzie Arkadiusz Marcol – dotychczasowy dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Rybniku. Obejmie tę funkcję w miejsce odchodzącego ze stanowiska Wojciecha Świerkosza.

Kilka słów o nowym zastępcy

Arkadiusz Marcol urodził się w 1980 roku, jest absolwentem Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Studium Pedagogicznego Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także studiów podyplomowych w zakresie: Kształcenia na odległość, Zarządzania projektami Europejskiego Funduszu Społecznego, Organizacji i zarządzania oświatą oraz Doradztwa zawodowego. Ukończył też studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA).

Zawodowo od 2003 roku związany był z Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej – jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych oraz księgowy projektu „Odziedzicz pracę” w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. W latach 2009-2016 był Głównym Księgowym Powiatowego Urzędu Pracy w Żorach, a od 2016 roku Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych w Rybniku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również